29.03.2006 :: 20:17

Jestem!!! Żyję!!! ***

Przepraszam, że tak strasznie długo nie pisałam ale nie mogłam się na talka zalogować!!! Ale dziękuję wszystkim za pamięć i komentarze, a w szczególności Kwiatkowi i Padalcowi!!! Koffam was dziewczyny, jesteście naprawdę super! Jeszcze raz przepraszam i obiecuję, że będę od teraz regularnie pisać o ile znów się coś nie pochrzani... Dziękuję jeszcze raz i wielkie buziaki dla wszystkich!!!

***

A teraz notka do Zyty: Nie chcę z Tobą wojować, naprawdę. Trochę mnie bolało Twoje zachowanie ale wierz mi, że po prostu brakuje mi tej dawnej Ciebie. Tej energicznej osoby która była wciąż uśmiechnięta, latała z nami wszędzie, była szczera i wyrozumiała. Ufam, że ta cząstka Ciebie nadal gdzieś tam jest i że uda Ci się ją wydobyć. Nie wiem jak Ty mnie, ale ja Ciebie postrzegam nadal jako przyjaciółkę i nie chcę Cię stracić. Słowa bolą, to fakt, ale czas leczy rany i może zawsze być tak jak dawniej. Nie, nie zabraniam Ci przyjaźni z Marcinem, po prostu brakuje mi Ciebie... Tej którą tak polubiłam i tak ceniłam. Twoja decyzja jak postąpisz, ale wiedz, że cokolwiek zrobisz, zawsze będziesz mieć we mnie przyjaciółkę...