pentagram - komentarze


Jestem!!! Żyję!!!

***



Przepraszam, że tak strasznie długo nie pisałam ale nie mogłam się na talka zalogować!!! Ale dziękuję wszystkim za pamięć i komentarze, a w szczególności Kwiatkowi i Padalcowi!!! Koffam was dziewczyny, jesteście naprawdę super! Jeszcze raz przepraszam i obiecuję, że będę od teraz regularnie pisać o ile znów się coś nie pochrzani... Dziękuję jeszcze raz i wielkie buziaki dla wszystkich!!!

***



A teraz notka do Zyty:

Nie chcę z Tobą wojować, naprawdę. Trochę mnie bolało Twoje zachowanie ale wierz mi, że po prostu brakuje mi tej dawnej Ciebie. Tej energicznej osoby która była wciąż uśmiechnięta, latała z nami wszędzie, była szczera i wyrozumiała. Ufam, że ta cząstka Ciebie nadal gdzieś tam jest i że uda Ci się ją wydobyć. Nie wiem jak Ty mnie, ale ja Ciebie postrzegam nadal jako przyjaciółkę i nie chcę Cię stracić. Słowa bolą, to fakt, ale czas leczy rany i może zawsze być tak jak dawniej. Nie, nie zabraniam Ci przyjaźni z Marcinem, po prostu brakuje mi Ciebie... Tej którą tak polubiłam i tak ceniłam. Twoja decyzja jak postąpisz, ale wiedz, że cokolwiek zrobisz, zawsze będziesz mieć we mnie przyjaciółkę...


***



Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
13.06.2006 :: 23:01 :: eaq18.internetdsl.tpnet.pl

taka jedna

ehhh skąd ja to znam... :(
30.03.2006 :: 08:50 :: esh119.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ewcia

No wrreszcie!!! Brakowało nam CIebie i dzieki za specjalne pozdrowienia! :* ja tez mam kilka problemów właśnie z przyjaźnią... Ale to czas i miejsca nas właśnie oddalają... Moze kiedys to powroci? Nie wiem.... 3maj sie, wiem jak to jest :* paa!

Talk.pl :: Wróć