pentagram - komentarze


!!! Jestem wkurzona !!!

***



Mam już tego serdecznie dość. Pamiętacie jak pisałam o sprzeczce z moją "przyjaciółką"?? Okazało się, że wszystkie kłótnie jakie miałam z nią samą i innymi osobami z klasy, były wywołane jej kłamstwami! No wyobraźcie sobie to tylko: najpierw osoba, która uważa się za twoją przyjaciółkę strasznie cię lubi i jest z tobą w trudnych chwilach, a jak cię nie ma to obgaduje za plecami!!! I do tego jeszcze perfidnie kłamie, że ona to jest święta i nic o niczym nie wie! Ale koniec z tym! Wiele osób podziela moją opinię, bo wielu osobą kłamała. Wiecznie zmienia zdanie i jest nieszczera. Wytłumaczcie mi proszę: CO TO ZA PRZYJACIÓŁKA??!!


***



Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
28.03.2006 :: 20:38 :: bue3.internetdsl.tpnet.pl

zozolek

ja nie wiem że moja kolerzanka mnie obgaduje jak mnie nie ma.I niewiem czy mnie obgaduje z całą klasą i co mam zrobić??:/
22.12.2005 :: 14:11 :: aqd22.neoplus.adsl.tpnet.pl

WESOŁYCH ŚWIĄT SPĘDZONYCH W SAMOTNOŚCI!!!!!
22.12.2005 :: 14:07 :: aqd22.neoplus.adsl.tpnet.pl

BrainF*****

Masz zbyt wybujałą wyobraźnię droga koleżanko !!! Jesteś zarozumiałą, okropną KREATURĄ, która interpretuje wydarzenia w taki sposób, jaki jest dla ciebie wygodnielszy. Będziesz doskonałym prawnikiem, opanowałaś do perfekcji sztukę kłamania i wymyślania ukrytych znaczeń. ;;; Rochu!!! ty pedale! Jak można kochać coś takiego?!?!?!?! Przecierz toto nie ma uczuć! Mówię wprost: KWIATKOWSKA TY ZAKŁAMANA WIEDŹMO!!!!!!!!!
22.12.2005 :: 14:05 :: aqd22.neoplus.adsl.tpnet.pl

BrainF*****

Masz zbyt wybujałą wyobraźnię droga koleżanko !!! :evil: Jesteś zarozumiałą, okropną KREATURĄ, która interpretuje wydarzenia w taki sposób, jaki jest dla ciebie wygodnielszy. Będziesz doskonałym prawnikiem, opanowałaś do perfekcji sztukę kłamania i wymyślania ukrytych znaczeń. ;;; Rochu!!! ty pedale! Jak można kochać coś takiego?!?!?!?! Przecierz toto nie ma uczuć! Mówię wprost: KWIATKOWSKA TY ZAKŁAMANA WIEDŹMO!!!!!!!!! :evil:
22.12.2005 :: 14:04 :: aqd22.neoplus.adsl.tpnet.pl

Masz zbyt wybujałą wyobraźnię droga

22.12.2005 :: 14:02 :: aqd22.neoplus.adsl.tpnet.pl

Masz zbyt wybujałą wyobraźnię droga
22.12.2005 :: 13:46 :: aqd22.neoplus.adsl.tpnet.pl

BrainF*****

Masz zbyt wybujałą wyobraźnię droga
22.12.2005 :: 13:32 :: aqd22.neoplus.adsl.tpnet.pl


17.12.2005 :: 18:46 :: systemy238.toya.net.pl

rochu

Paulinko jestes kochana! Nie przejmuj się! Zawsze możesz na mnie liczyć!
12.12.2005 :: 11:54 :: djc204.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ewcia

Hey! No.... szkoda... ale nie martw sie. Dlaczegomasz sie martwic głupotą ludzką? :> SPRÓBUJ O TYM NIE MYŚLEĆ! Dobrze ci radze Pozdrawiam!
10.12.2005 :: 23:15 :: ckp4.neoplus.adsl.tpnet.pl

edzia

badzo mi sie podoba ten obrazek :D
10.12.2005 :: 23:14 :: ckp4.neoplus.adsl.tpnet.pl

edzia

KONKURS TRWA

trwa do 17.12.05 r, kazdy ze znajomych moze zagłosowac tylko raz, gdyz założyłam blokade ! Wiec lepiej popros wiecej znajmoych o głos :D życze z góry powidzenia :D Pamiętaj 1 nagroda to 20 komentów :P
10.12.2005 :: 15:58 :: ckw132.neoplus.adsl.tpnet.pl

edzia

pamiętaj juz cie dadałam do sondy ona pokarze sie po 18.00 ty mozesz raz głosowac , popros kolegów kolexanki zeby głosowali na ciebie :)
10.12.2005 :: 14:29 :: ckw132.neoplus.adsl.tpnet.pl

edzia

KONKURSpOLEGA ON MA TYM ZE OSOBY ODWIEDZAJĄCE MNIE NA BLOGU BEDA W SĄDZIE OCENIAC PARE BLOGÓW. MASZ SZANSE!! ZGŁOSZENIA DO 18.00 POTEM JUZ NIE PRZYJMUJE ! SPIESZ SIE www.edzia.talk.pl


***


a tak odemnie. To sie nie przejmuj, to nie była twoja PRZYJACIÓLKA :(
10.12.2005 :: 00:11 :: eci67.neoplus.adsl.tpnet.pl

iwcia

hejka!oatatnio też byłam w takiej sytuacji!tylko że mi zawadziły dwie pseudoprzyjaciółki!!!i wiesz co zrobiłam??wypiełam się na nie dupąwię na twoim miejscu bym w to wbijałapozdro

Talk.pl :: Wróć