pentagram - komentarze


Smutno mi...

***



Wiecie co? Wczoraj straciłam wiarę w przyjaciół... Jakoś już mi teraz wszystko jedno... Bo co to za przyjaźń, skoro wszyscy się na siebie obrażają? Ja takiej przyjaźni nie chcę... Powiem tylko, że większość ludzi uważa mnie za osobę wiecznie wesołą i bez kłopotów życiowych. I to jest błąd. Uśmiech nie zawsze oznacza radość, niekiedy ukrywa największy ból... I tak jest w moim przypadku. Ja staram się nie lamentować, nawet jeśli jest mi bardzo ciężko... Natomiast inni ludzie myślą, że jestem wieczną optymistką. I przykro mi z tego powodu. Nikt nie traktuje mnie poważnie... Nie chcę żadnego z moich znajomych urazić. Po prostu przeżywam kryzys i nie mam zamiaru go więcej w sobie tłumić. Dziwi mnie, że niektórzy obrażają się za głupstwa... Jeśli TA osoba to czyta, to mam nadzieję, że zrozumie, bo jest moją przyjaciółką. Mogło jej się zrobić przykro (skoro tak to przepraszam) za to co powiedziałam, owaszem, ale ONA też powiedziała o mnie coś, co mnie dogłębnie uraziło. Ale ja się z tego śmiałam i nie obrażałam, choć w głębi serca mnie to zabolało... Cóż, to koniec tej wylewnej notki. Pozdrowienia dla wszystkich, którzy mają samotność za przyjaciółkę...


***



Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
21.04.2006 :: 22:19 :: duu242.internetdsl.tpnet.pl

kIKA

JA TEZ MAM PRZYJACIOŁKE I TRAKTUJEMY SIE JAK SIOSTRY, ALE TEZ NIEKIEDY SIE POKÓCIMY I POOBRAZAMY ALE ODRAZU SOBIE WYBACZAMY. MYSLE ZE PRZYJAZN WLAŚNIE POLEGA NA WYBACZANIU I WZAJEMNEJ WYROZUMIAŁOSCI.JEŚLI WASZA PRZYJAZN JEST SZCZERA TO NAPEWNO SIE POGODZICIE I WYBACZYCIE WSZYSTKIE ZŁE SŁOWA!! PRAWDZIWA PRZYJAŻŃ PRZETRWA WSZYSTKO NAWET NAJGORSZE CHWILE!
21.11.2005 :: 08:24 :: amh231.neoplus.adsl.tpnet.pl

gabrysia

:):)
21.11.2005 :: 08:23 :: amh231.neoplus.adsl.tpnet.pl

gabrysia

Czekam teraz na reklame w 2 notce pisze jak i co...
20.11.2005 :: 16:55 :: host82-143-161-82.ip.krzyki.e-wro.net.pl

aniolek14

Widze, ze nie ja jedna przezywam kryzys wieku gimnazjalnego Trzymaj się. Wpadaj czasem do mnie. Pozdro
19.11.2005 :: 20:56 :: amq200.neoplus.adsl.tpnet.pl

teraz czekam na reklame:):)gabrysia.talk.pl
19.11.2005 :: 15:01 :: die211.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ewcia

Nie ma za co... PA :*
19.11.2005 :: 12:05 :: chello084010052023.chello.pl

Mysle ze kazdy ma dobre i złe chwile i tak juz bywa w przyjazni mysle ze szczerosc jest najwazniejsza trzymaj się ... pa :*
19.11.2005 :: 11:13 :: die211.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ewcia

Też bywają takie kryzysy... ja miałam to samo co ty... PRZYJAŹŃ to bardzo ważna rzecz... Ja mam tak, że jeszcze chyba nigdy się na siebie nie obraziłyśmy...! Nigdy na siebie nie krzyczałyśmy... Wiem - to dziwne, i moze myslisz ze przesadzam, ze koloryzuje swa przyjaźń, ale nie - tak właśnie jest! NAPRAWDE! No ale mam nadzieje ze sie dobrze ułoży, bo nie warto marnowac zycia na smutki!.... Ja wiem, ze myslisz, ze to bez sensu, bo co ja mam zrobic kiedy nic mi nie wychodzi! Jestem sama... zupełnie sama... To nie tak, kolejny raz spróbuj wygramolic sie z tego dołka, bedzie GOOD! POZDRAWIAM! :*

Talk.pl :: Wróć