pentagram - komentarze


!!!

***



Nie wiem czemu, ale mam okropny dzień. Jakoś nie chce mi się żyć. Tak po prostu. A najgorsze jest to, że nie wiem czemu... No cóż może po prostu to stan agonalny? Ja już nic nie kapuję...


A teraz nocia na konkurs Gabrysi:



Hmmm cóż mogę powiedzieć... Mój blog nie należy do blogów typu sweet, to każdy widzi. Ten blog odpowiada temu jaka jestem: tajemnicza i zaskakująca. Jest też odzwierciedleniem muzyki której słucham. Można tu znaleźć linki do stron z muzyką i zespołami rockowymi. Staram się często dodawać zdjęcia i teksty fajnych piosenek. Próbuję przybliżyć odwiedzającym tego bloga jaka jestem, moje radości i smutki, wzloty i upadki. Wiem, że nie każdemu się tu spodoba, ale to właśnie czyni ten blog oryginalnym. Mam nadzieję, że podzielacie moje zdanie. No i to już chyba wszystko. Pozdrowienia dla wszystkich wpadających tu osóbek!

***



Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
18.11.2005 :: 18:10 :: ik58.internetdsl.tpnet.pl

oceniam

oceniono
18.11.2005 :: 16:07 :: ckk15.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatkek13

Wpadam tylko na moment by podziękować za skomentowanie mojego (i Jasmine, rzecz jasna ) bloga www.piratkiodebilach.mylog.pl!!!
Już niedługo wezmę się do roboty i wierz mi... możesz oczekiwać na serio... hmmm... intrygującej notki mojego autorstwa Pozdraviasy i zajrzyj także na www.kwiatek13.talk.pl !! Kwiat
17.11.2005 :: 18:37 :: host82-143-161-82.ip.krzyki.e-wro.net.pl

aniolek14

Startujesz w konkursie na...?? Nie wazne na co, ale masz moje poparcie. Wejdz na moja stronke i skomentuj. Pozdrawiam i powodzenia.
17.11.2005 :: 18:08 :: chello084010052023.chello.pl

tylko

thx za komecika ;) 1453906 to moje gg jak chesz zaklikaj :) i bardzo bym prosila o pomoc w blogu bo poraz pierwszy mam do czycienia z talk blogiem ;) pozdro
17.11.2005 :: 13:21 :: chello084010052023.chello.pl

tylko

Cześć :-) chyba słuchamy podobnej muzy ... fajnie ten blog zrobiony ) lubie takie klimaty tajemnicze i mroczne bede tu wpadać ale zapraszam tez do mnie Pozdro ;] a co do ywojego dnia to kazde takie mniewa pa
17.11.2005 :: 11:08 :: deq96.neoplus.adsl.tpnet.pl

ewciaaa

Hej! U mnie nota o Milości serdecznie zapraszam! A moze tez coś skrobniesz u siebie?:> Mam nadzieje ze humorek amsz dobry dzis =]
16.11.2005 :: 17:11 :: aqv139.neoplus.adsl.tpnet.pl

Agata

Hej Nie miej już więcej dołka, bo to ja mam większe powody do załamki....naprawdę. Pozdrawiam Cię i całuję siostrzyczko

P.S.---Przeżyłam dzisiaj poważną rozmowę z K.Ż. --- potem Ci opowiem
15.11.2005 :: 16:49 :: amr27.neoplus.adsl.tpnet.pl

gabrysia

oki THNX:)
12.11.2005 :: 20:22 :: djn220.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ewcia

Hey! Uuuuuu, widze ze niezbyt humorek... nie kop więcej dołka! Bądź HAPPY!!! Twój blog ma naprawde charakterek podoba mi sie i sadze ze innym sie spodoba! Powodzenia na konkursiku :*
12.11.2005 :: 14:31 :: atc78.neoplus.adsl.tpnet.pl

Agata

Hej Nie martw się Życie jest piękne....- i kto to mówi- wieczna pesymistka. Mam nadzieję, że niebawem humorek Ci się poprawi i razem zaszalejemy - np. na bilardzie w Galerii, tak jak w czwartek.
Buziaczki :*
12.11.2005 :: 14:20 :: amz105.neoplus.adsl.tpnet.pl

gabrysia

hej pamietaj muszisz przedtawić bloga(to tylko przypomnienie)wiecej informacji na www.gabrysia.talk.pl

Talk.pl :: Wróć