pentagram - komentarze


Żyję...

***



Przetrwałam najgorsze klasówki! Jestem z siebie pod tym względem dumna, bo bałam się porażki. A jednak nie było tak źle. W końcu mam chwilę żeby coś napisać. Hmmm może opiszę wam mój dzień w szkole. A więc: pierwsze lekcje były ok, pomijając matmę której nie znoszę (jak na ironię dziś były dwie pod rząd). Przed klasówką z geografii bałam się strasznie. Ale jak babka dała nam pytania to stwierdziłam, że są całkiem proste. Teraz siedzę w domu i uczę się na dodatkowy angielski. Nic więcej nie napiszę, bo nic więcej się dziś nie zdarzyło. Pozdrowienia dla Gothic7girl i wszystkich wpadających na tego bloga! Ciao!

***



Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
29.10.2005 :: 12:37 :: cke198.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Jeszcze żyjesz To się dobrze składa - bo ja też Jakoś... Pozdrawiam serdecznie i dziex za wszystkie komenty!!!!!!! Kwiat
29.10.2005 :: 10:48 :: dif235.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ewcia

Ave długi weekand!
26.10.2005 :: 17:49 :: ik58.internetdsl.tpnet.pl

mysli

po 10 godzinach w domu wariattów (czytaj szkole) padam na pycho, do tego miałam mały przypał z fajkami... o weź się pochlastaj =/
25.10.2005 :: 20:17 :: host-n2-73-44.telpol.net.pl

Gabrielle

Hej. szkola chyba nikt jej nie lubi :-/ ale jak sie takpatrzy bez tych wrednych nauczycieli klasówek itp byla by calkiem spoko Pozdrawiam
25.10.2005 :: 15:45 :: ik58.internetdsl.tpnet.pl

mysli

kocham szkołę a co kocham to pierdolę
25.10.2005 :: 15:33 :: dio117.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ewcia

No ja jakoś też żyje hehehe a od nas baba od matmy powiedziała ze bedzie robic co tydzien spr!!! :/ Ale to juz gadała na serio... A JA TAK SAMO JAK TY MATMY NIE ZNOSZE! Ale przeżyjemy!

Talk.pl :: Wróć